Wedstrijdschema seizoen 2022-2023

 

Algemene Informatie seizoen 2022-2023:

2022 2023 datums GEEN training
2022 2023 Diskwalificatiecodelijst per 01-01-2023
2022 2023 DOS ziekteformulier voor ploegleider
2022 2023 DOS infoboekje per 24-08-2022

20230101 Bericht over reglementswijzigingen zwemmen
20230101 Diskwalificatiecodelijst met wijzigingen aangemerkt
20230101 Reglement D Zwemmen
20230101 Reglement D Zwemmen met wijzigingen aangemerkt

Wedstrijdschema selectiezwemmers seizoen 2022-2023:

Hieronder het schema van het nieuwe wedstrijdschema, inclusief indeling ploegleiders en officials,
bijgewerkt op 05-02-2023

 

 

Zondag 12 februari 2023 – Vijfkamp deel 3 bij LIVO in Lichtenvoorde

Verzamelen:

 

Link naar KNZB site: 

13.15 uur bij hoofdingang zwembad Meekenesch

 

klik hier!

Klokkers:

Freddy-Bas-Suzan

Ploegleiders:

Yanne, Martin

Uiterste afmelddatum:

4 februari

Inschrijflijst voorlopig per 31-12:

2023_02_12=DOS_5kamp_dl3_voorlopig

Inschrijflijst definitief 05-02:

2023_02_12=DOS_Vijfkamp_dl3_definitief

Voorblad:

 

Startlijst:

 

 

Woensdag 22 februari 2023???? clubkampioenschappen bij DOS in Varsseveld

 

Zaterdag 25 februari 2023 – Meerkamp deel 3 bij WWV Winterswijk

Verzamelen:

13.45 uur bij hoofdingang zwembad Jaspers, Winterswijk

Klokkers:

Freddy-Suzan

Ploegleiders:

Yanne

Uiterste afmelddatum:

13 februari

Inschrijflijst voorlopig:

 

Inschrijflijst definitief:

 

Voorblad:

 

Startlijst:

 

 

Zondag 5 maart 2023 – LAC wedstrijd bij NDD Doetinchem
(Lange Afstand)

Verzamelen:

16.00 uur bij hoofdingang zwembad Rozengaarde Doetinchem

Klokkers:

Yvonne

Ploegleiders:

 

Uiterste afmelddatum:

 

Inschrijflijst voorlopig:

 

Inschrijflijst definitief:

 

Voorblad:

 

Startlijst:

 

 

18 maart 2023 – Vijfkamp deel 4 bij De Gendten

Verzamelen:

00.00 uur bij hoofdingang zwembad Laco Terborg

Klokkers:

Freddy-Bas-Suzan

Ploegleiders:

Kees

Uiterste afmelddatum:

11 maart

Inschrijflijst voorlopig:

 

Inschrijflijst definitief:

 

Voorblad:

 

Startlijst:

 

 

Zaterdag 1 april 2023 – Meerkamp deel 4 bij WWV Winterswijk

Verzamelen:

13.45 uur bij hoofdingang zwembad Jaspers, Winterswijk

Klokkers:

Freddy-Suzan

Ploegleiders:

Mireille

Uiterste afmelddatum:

20 maart

Inschrijflijst voorlopig:

 

Inschrijflijst definitief:

 

Voorblad:

 

Startlijst:

 

 

16 april 2023 – Vijfkamp deel 5 bij Montferland

Verzamelen:

13.15 uur bij hoofdingang zwembad Laco ‘s Heerenberg

Klokkers:

Freddy-Suzan-Bas

Ploegleiders:

Martin

Uiterste afmelddatum:

8 april

Inschrijflijst voorlopig:

 

Inschrijflijst definitief:

 

Voorblad:

 

Startlijst:

 

 

27/28 en evt. 29 mei 2023 Pinkster toernooi Nordhorn (D)

Verzamelen:

 

Klokkers:

 

Ploegleiders:

 

Uiterste afmelddatum:

 

Inschrijflijst voorlopig:

 

Inschrijflijst definitief:

 

Voorblad:

 

Startlijst:

 

 

17 en 18 juni 2023 – GBK (Gelderse B Kampioenschappen) bij 
zwembad de Koekoek in Vaassen

Limiet periode

 

Doelgroep:

Vanaf junioren die een limiet behaald hebben

Limieten:

 

Bepalingen:

 

Programma:

 

Inschrijfbevestiging per: