
De eerste zwemwedstrijd van het nieuwe seizoen was een medaille wedstrijd. Deze werd georganiseerd door WWV in Winterswijk en werd gezwommen in het 6 banen bad bij zwembad Jaspers in Winterswijk.
Names DOS deden 17 selectiezwemmers mee aan deze wedstrijd. Na een lange vakantie is het weer even wennen om op de startblokken te staan. De sfeer was goed en iedereen had zin om weer een wedstrijd te zwemmen. Iedereen was gedreven en al snel werden er goede en snelle tijden gezwommen met de nodige PR’s. Rowie had jammer genoeg een dis op de 200 vrij waardoor ze helaas geen bronzen medaille mee naar huis mocht nemen. Jelle, Linzy, Casper en William hebben in totaal 7 medailles bij elkaar gezwommen. Top gedaan allemaal.
De uitslagen van deze wedstrijd vind je hier.
Hieronder nog een aantal foto’s van deze middag en van de prijsuitreiking (foto’s gemaakt door Kees-Jan van Overbeeke).
Nu kunnen de zwemmers zich gaan opmaken voor de eerste zeskamp westrijd die op zaterdag 21 september wordt gezwommen bij BZC in Borculo.