okt 262024
 

In de week van maandag 4 november 2024 tot en met zondag 10 november 2024 zal bij Zwem- en Polovereniging DOS Varsseveld de Week van de Open Trainingen plaats gaan vinden! Dit houdt in dat wij in deze week alle trainingen openstellen voor iedereen die interesse heeft. Dus:

Altijd al eens willen weten of (master)zwemmen, waterpolo, zwem-fit, survival zwemmen, synchroonzwemmen of snorkelen iets voor jou is? Dan is dit je kans!

Binnen onze vereniging is er ruimte voor deelname in alle leeftijden en op ieder niveau. Bekijk snel ons aanbod: Week van de open trainingen

Onze leden zullen jullie op sleeptouw nemen en bovendien zal er bij iedere training iemand aanwezig zijn om de vragen van jou en/of van je ouders/verzorgers te beantwoorden! 

Wij hopen natuurlijk allemaal dat dit een succesvolle week zal zijn waarbij we veel nieuwe leden kunnen werven, of in ieder geval zowel ons als vereniging als het zwemmen (weer) meer op de kaart kunnen zetten! Wij hopen ook dat jullie als leden zelf gaan genieten tijdens deze trainingen en dat jullie er in grote getalen mogen en kunnen zijn!

Tot dan! 

 

 Leave a Reply

(required)

(required)

Wilt u - ter beveiliging van onze website tegen spam, robots en hacks - ter controle hieronder het juiste getal invullen? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.