Wedstrijden

 

Algemene Informatie seizoen 2019-2020:

2019 2020 datums GEEN training
2019 2020 Leeftijdsbepalingen
2019 2020 DOS infoboekje tbv website 19-8-19
2019 2020 Diskwalificatiecodelijst per 8-9-19
2019 2020 DOS ziekteformulier tbv ploegleider


Wedstrijdschema selectiezwemmers seizoen 2019-2020:

Hieronder het schema van het nieuwe wedstrijdschema, inclusief indeling ploegleiders en officials, geplaatst op 10-8-2019.

 

Zaterdag 25 januari 2020 – Medaille deel 3 bij WWV Winterswijk
Verzamelen: 13.15 uur bij hoofdingang zwembad Jaspers
Klokkers: Bianca en Shirley
Ploegleiders: Kees en Martin
Uiterste afmelddatum: 17 januari 2020
Inschrijflijst voorlopig per 9-1-20: 2020-01-25=DOS_MedailleWWV_dl3_inschrVoorlopig
Inschrijflijst definitief 18-1-20: 2020-01-25=DOS_MedailleWWV_dl3_inschrDefinitief
Voorblad per 22-1-20: Voorblad medaille deel 3
Startlijst:

 

Zondag 2 februari 2020 – Zeskamp deel 4 (LA) bij Montferland
Verzamelen: 13.15 uur bij hoofdingang zwembad Laco ‘s Heerenberg
Klokkers: Jeannette/Cynthia/Falco/Shirley
Ploegleiders: Freddy en Carolien
Uiterste afmelddatum: 25 januari 2020
Inschrijflijst voorlopig per 16-1-20: 2020-02-02=DOS_Zeskamp_dl4_LA_inschrVoorlopig V3
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zondag 9 februari 2020 – Limietwedstrijd LB – 50 mtr bij WS Twente
Verzamelen: 12.30 uur bij hoofdingang Twentebad in Hengelo (O)
Klokkers: Bianca en Shirley
Ploegleiders: Freddy en
Uiterste afmelddatum: 28 januari 2020
Inschrijflijst voorlopig per 9-1-20: 2020-02-09=DOS_BlimietLB_dl1_inschrVoorlopig
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zaterdag 7 maart 2020 – Zeskamp deel 5 bij GZV Groenlo
Verzamelen: 16.00 uur bij hoofdingang zwembad Marveld Groenlo
Klokkers: Falco en Shirley
Ploegleiders: Mireille en Martin
Uiterste afmelddatum: 29 februari 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zondag 29 mrt  2020 – Limietwedstrijd LB – 50 mtr bij WS Twente
Verzamelen: 12.30 uur bij hoofdingang Twentebad in Hengelo (O)
Klokkers: Bianca, Cynthia en Shirley
Ploegleiders: Kees en Claudia
Uiterste afmelddatum: 16 maart 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zaterdag 4 april 2020 – Medaille deel 4 bij WWV Winterswijk
Verzamelen: 17.30 uur bij hoofdingang zwembad Jaspers
Klokkers: Shirley
Ploegleiders: Freddy en Carolien
Uiterste afmelddatum: 27 maart 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zondag 19 april 2020 – Zeskamp deel 6 bij Livo Lichtenvoorde
Verzamelen: 13.45 uur bij hoofdingang zwembad Meekenesch
Klokkers: Falco en Shirley
Ploegleiders: Mireille en Martin
Uiterste afmelddatum: 12 april 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zaterdag 2 mei 2020 – Medaille deel 5 bij WWV Winterswijk
Verzamelen: 13.15 uur bij hoofdingang zwembad Jaspers
Klokkers: Jeannette en Shirley
Ploegleiders: Kees en Claudia
Uiterste afmelddatum: 24 april 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

16, 17, 23, 24 mei 2020 – GK (Gelders Kampioenschap)
Limiet periode 1 januari 2019 t/m 3 mei 2020
Doelgroep: Vanaf junioren die een limiet behaald hebben
Limieten:
Bepalingen:
Programma:
Inschrijfbevestiging per:

 

13 en 14 juni 2020 – GBK (Gelderse B Kampioenschappen)
Limiet periode 1 januari 2019 t/m 3 mei 2020
Doelgroep: Vanaf junioren die een limiet behaald hebben
Limieten:
Bepalingen:
Programma:
Inschrijfbevestiging per:

 

Zaterdag 27 juni 2020 – Viola Cup LB – 50 mtr bij WS Twente
Verzamelen: 12.30 uur bij hoofdingang Twentebad in Hengelo (O)
Klokkers:
Ploegleiders:
Uiterste afmelddatum: 15 juni 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst: