Wedstrijden

 

Algemene Informatie seizoen 2019-2020:

2019 2020 datums GEEN training
2019 2020 Leeftijdsbepalingen
2019 2020 DOS infoboekje tbv website 19-8-19
2018 2019 Diskwalificatiecodelijst per 1-9-18
2019 2020 DOS ziekteformulier tbv ploegleider


Wedstrijdschema selectiezwemmers seizoen 2019-2020:

Hieronder het schema van het nieuwe wedstrijdschema, inclusief indeling ploegleiders en officials, geplaatst op 10-8-2019.

Zaterdag 14 september 2019 – Medaille deel 1 bij WWV Winterswijk
Verzamelen: 13.15 uur bij hoofdingang zwembad Jaspers
Klokkers: Falco
Ploegleiders: Kees en Shirley
Uiterste afmelddatum: 5 september 2019
Inschrijflijst voorlopig: per 14-8-19 2019-09-14=Medaille dl 1 WWV voorlopig
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zaterdag 21 september 2019 – Zeskamp deel 1 bij BZC Borculo
Verzamelen: 13.45 uur bij hoofdingang zwembad ‘t Timpke
Tijd nog onder voorbehoud.
Klokkers: Cynthia
Ploegleiders: Freddy en Claudia
Uiterste afmelddatum: 15 september 2019
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zaterdag 12 oktober 2019 – Zeskamp deel 2 bij Gendten/Rheden
Verzamelen: 00.00 uur bij hoofdingang zwembad Laco Terborg
Klokkers: Bianca
Ploegleiders: Mireille en Martin
Uiterste afmelddatum: 5 oktober 2019
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zondag 27 oktober 2019 – Limietwedstrijd deel 1  bij NDD
Verzamelen: 16.00 uur bij hoofdingang zwembad Rozengaarde
Klokkers: ?
Ploegleiders: Freddy en Shirley
Uiterste afmelddatum: 15 oktober 2019
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zondag 3 november 2019 – Limietwedstrijd deel 2  bij NDD
Verzamelen: 16.00 uur bij hoofdingang zwembad Rozengaarde
Klokkers: ?
Ploegleiders: Kees en Claudia
Uiterste afmelddatum: 22 oktober 2019
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zaterdag 9 november 2019 – Medaille deel 2 bij WWV Winterswijk
Verzamelen: 14.30 uur bij hoofdingang zwembad Jaspers
Klokkers: Anja en Jeannette
Ploegleiders: Freddy en Carolien
Uiterste afmelddatum: 1 november 2019
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

16, 17, 23, 24 november 2019 – GK (Gelders Kampioenschap)
Limiet periode 1 september 2018 t/m 3 november 2019
Doelgroep: Vanaf junioren die een limiet behaald hebben
Limieten:
Bepalingen:
Programma:
Inschrijfbevestiging per:

 

Zaterdag 30 november 2019 – Zeskamp deel 3 bij Dos Varsseveld
Verzamelen/opbouwen: 12.00 uur bij hoofdingang zwembad van Pallandt
Klokkers: Jeannette, Cynthia en ….?
Ploegleiders: Mireille en Martin
Uiterste afmelddatum: 24 november 2019
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

7 en 8 december 2019 – GBK (Gelderse B Kampioenschappen)
Limiet periode 1 september 2018 t/m 3 november 2019
Doelgroep: Vanaf junioren die een limiet behaald hebben
Limieten:
Bepalingen:
Programma:
Inschrijfbevestiging per:

 

 

Zaterdag 25 januari 2020 – Medaille deel 3 bij WWV Winterswijk
Verzamelen: 13.15 uur bij hoofdingang zwembad Jaspers
Klokkers: Bianca
Ploegleiders: Kees en Shirley
Uiterste afmelddatum: 17 januari 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

 

Zondag 2 februari 2020 – Zeskamp deel 4 (LA) bij Montferland
Verzamelen: 00.00 uur bij hoofdingang zwembad Laco ‘s Heerenberg
Klokkers: Jeannette/Cynthia/Falco/Anja
Ploegleiders: Freddy en Claudia
Uiterste afmelddatum: 25 januari 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

 

Zondag 9 februari 2020 – Limietwedstrijd LB – 50 mtr bij WS Twente
Verzamelen: 12.30 uur bij hoofdingang Twentebad in Hengelo (O)
Klokkers: Jeannette en Bianca
Ploegleiders: Freddy en Shirley
Uiterste afmelddatum: 28 januari 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zaterdag 7 maart 2020 – Zeskamp deel 5 bij GZV Groenlo
Verzamelen: 16.00 uur bij hoofdingang zwembad Marveld Groenlo
Klokkers: Falco en …..?
Ploegleiders: Mireille en Martin
Uiterste afmelddatum: 29 februari 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zaterdag/zon 21/29 mrt  2020 – Limietwedstrijd LB – 50 mtr bij WS Twente
Verzamelen: 12.30 uur bij hoofdingang Twentebad in Hengelo (O)
Klokkers: Kees en Claudia
Ploegleiders: Bianca en Cynthia
Uiterste afmelddatum: 9 maart 2020 / 16 maart 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zaterdag 4 april 2020 – Medaille deel 4 bij WWV Winterswijk
Verzamelen: 17.30 uur bij hoofdingang zwembad Jaspers
Klokkers: ????
Ploegleiders: Freddy en Carolien
Uiterste afmelddatum: 27 maart 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zaterdag 18 april 2020 – Zeskamp deel 6 bij Livo Lichtenvoorde
Verzamelen: 13.45 uur bij hoofdingang zwembad Meekenesch
Klokkers: Falco en …..?
Ploegleiders: Mireille en Martin
Uiterste afmelddatum: 12 april 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

Zaterdag 2 mei 2020 – Medaille deel 5 bij WWV Winterswijk
Verzamelen: 13.15 uur bij hoofdingang zwembad Jaspers
Klokkers: Bianca
Ploegleiders: Kees en Claudia
Uiterste afmelddatum: 24 april 2020
Inschrijflijst voorlopig:
Inschrijflijst definitief:
Voorblad:
Startlijst:

 

16, 17, 23, 24 mei 2020 – GK (Gelders Kampioenschap)
Limiet periode 1 januari 2019 t/m 3 mei 2020
Doelgroep: Vanaf junioren die een limiet behaald hebben
Limieten:
Bepalingen:
Programma:
Inschrijfbevestiging per:

 

13 en 14 juni 2020 – GBK (Gelderse B Kampioenschappen)
Limiet periode 1 januari 2019 t/m 3 mei 2020
Doelgroep: Vanaf junioren die een limiet behaald hebben
Limieten:
Bepalingen:
Programma:
Inschrijfbevestiging per: